Dětský fotbalový dres Messi

Dětský fotbalový dres Messi

Harvey: Messi je nejlepší hráč v historii

V poslední době španělský záložník Harvey přijal oficiální rozhovor s Evropskou unií. V tomto rozhovoru Harvey opět zdůraznil, že Messi je „nejlepší hráč za posledních deset let“. Kromě toho Harvey také řekl, že Barcelona není jen fotbalová škola, ale také vás učil, jak respektovat soupeře a spoluhráče.Fotbalové dresy pro děti, košile pro děti jsou vždy vítány.

„Pro mě je Messi nejlepší hráč v historii a největší hráč minulé dekády,“ řekl. Ačkoli hráči v současné fázi fyzické konfrontace a určitý stupeň zlepšení v dovednosti, ale to nezasahá Messi na fotbalové pozici. „Pokud jde o Lionel Messi, Harvey není s jeho komplimenty laskavý,“ je nepochopitelným hráčem a nikdy jsem neviděl hráče, který s ním může mluvit na hřišti. „Dětský fotbalový dres Messi, celou cestu k podpoře týmu během sezóny.

„Messi se stala vlajkou fotbalu, je také příkladem nespočetných hrát děti, možná jeho úspěchy na jevišti v této fázi mohou ovlivnit generaci.“ Harvey pokračoval: „Jsem velmi šťastný, že mám šanci mít dobrý čas v Barceloně, mně, hrát fotbal v Barceloně je čest, pocit hraní na straně Lionel Messi opravdu velmi dobrý.“ Dětské fotbalové dresy s potiskem Najděte správný fotbal z vašeho oblíbeného fotbalového klubu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *