Lionel Messi dosáhne legendárního záznamu

Včera v Argentině hvězda Lionel Messi, která hrála v Barceloně, zahájila osobní španělskou ligovou zápas. Napsal gól, asistoval, aby pomohl týmu doma 3: 0 hodil tým Levante. Messi také zaznamenal 365 cílů španělské ligy v jediném ligovém závodu pro německého fotbalového legendy útočníka Gede Moulles. Přichází fotbalová sezóna, nyní opravdu potřebuje Fotbalové dresy pro děti, pospěšte si to na objednávku.

Na své „milník“ noc, Messi vstoupil do hry brzy, zaznamenal krásný volejbal v prvních 12 minut závod, vedoucí tým. Před koncem prvního poločasu rozšířil Suarez vedení do Barcelony. V době zastavení, Messi také pomáhá Poly-Leo zlomit skóre a zámek v 3: 0. Po 18 kolech získal Barcelona tým 15 vítězství a 3 ploché 48 bodů, překonal stůl, překonal druhý tým Madrid v atletice, 9 bodů a překonal 16 bodů Real Madrid. Na našich webových stránkách Dětské fotbalové dresy Messi , ačkoli cena je levnější než ostatní, ale kvalita je velmi stojí za to být zaručena.

Po počítání dosáhl Messi 365 gólů ve čtyřiceti španělských ligových utkáních, čímž vyrovnal rekord v jediném ligovém cíli pětičlenné evropské ligy. Muller zaznamenal 365 gólů v 427 ligách Bundesligy. Z pohledu účinnosti cíle, Messi výše. Kromě toho přispěl 144 asistencí do 400 zápasů španělské ligy.

Dosud Messi dosáhl 527 gólů ve všech soutěžích v Barceloně a byl nejúspěšnějším hráčem v pěti evropských ligách pro jeden klub. Dosavadní rekord byl také udržován Mullerem, s skóre 525. Podívejte se na téma Dětské fotbalové dresy s potiskem, můžete vyhledat relevantní klíčová slova na našich webových stránkách.