Fotbalové dresy Francie MS 2018

Fotbalové dresy Francie MS 2018

Plátce: jsem přesvědčen, že mohu hrát za Francii na Mistrovství světa

Marseille záložník Payer řekl v rozhovoru s televizním fotbalem, že se nebál, že bude vybrán pro francouzský tým. Payer řekl, že je přesvědčen, že půjde s Francií do Světového poháru v Rusku. Payet zůstává opatrný ohledně aktuálního týmu. „Jsme na druhém místě v lize, ale naším cílem v této sezóně je držet top čtyři v lize a my nebudeme snadno měnit své cíle a budeme tvrdě pracovat na splnění naší mise.“Fotbalové Dresy MS 2018, všechny naše dresy nabízejí možnost přizpůsobení.

V této sezóně hrála Payet 19krát v lize, dosáhla 4 gólů a také vyslala sedm asistencí. „Ukazuje to jak mé zdraví, tak i hra se cítí dobře a těším se na budoucnost.“ Mým cílem je jít na ruský mistrovský pohár na konci sezóny a tvrdá konkurence v každé části francouzského týmu, ale nemám strach, protože to nakonec závisí na mém představení. Pokud ukážu svou úroveň, vyhraji možnost cestovat do Ruska. Budu členem francouzského týmu, je to skvělá věc. „Fotbalové dresy Francie MS 2018, vlastní mikina s vaším oblíbeným jménem a číslem.

„Kdybych se nedostal do světového poháru, rozhodl bych se udělat přestávku, která by byla jedním z mých největších zklamání, ale kdybych šel na mistrovství světa s francouzským týmem, který by uspěl, chtěl bych mít francouzskou televizní stanici, která vysílá prognózu počasí. „Fotbalové dresy s potiskem, poskytujeme nejlepší služby a rychlé doručení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *