dětské fotbalové oblečení Defenzivní problémy Tottenhamu se naplno

dětské fotbalové oblečení Defenzivní problémy Tottenhamu se naplno projevily proti Wolves, když dali týmu Bruna Lage oba góly při špatné domácí porážce 2:0.

Tottenham se po prohře 3-2 se Southamptonem v polovině týdne snažil napravit místo v první čtyřce. Ale udělali opak, protože katalog chyb umožnil Wolves přeskočit je na sedmé místo.

Antonio Conte provedl tři změny v základní jedenáctce, Rodrigo Bentancur měl svůj první start v Tottenhamu, když nahradil Pierra-Emile Hojbjerga ve středu pole. Manažer se také rozhodl změnit své krajní obránce, protože Matt Doherty a Ryan Sessegnon nahradili Emersona Royala a Sergia Reguilona.

Lage mezitím poskytl dospívajícímu záložníkovi Luku Cundlovi svůj první start v Premier League. Na levém křídle nahradil Marcala jeho kolega Rayan Ait-Nouri.

Spurs začali špatně a byli pozadu s pouhými šesti minutami. Poradili si s úvodním přímým kopem od Wolves, ale ve druhé fázi nevyrovnali. Hugo Lloris vyrazil pěstí, ale podařilo se mu najít pouze útočníka Wanderers Raula Jimeneze, který čekal v boxu. Mexičan zatlačil hruď, než pohodlně zajel do rohu.

O 10 minut později domácí předvedli trochu slibu, když Bentancur poslal přesnou přihrávkou Son Heung-min. Ale útočník zaváhal a sekl dovnitř nalevo, než udeřil krotkým úsilím do rukou Jose Sa.

Spurs stále chybovali a Lloris se znovu provinil dětský fotbalový dres neymar při přípravě na druhý gól Wolves. Svévolným pasem dostal Bena Daviese pod tlak a tým z West Midlands se vrhl. Měli střelu odraženou k tyči se záložníkem Leanderem Dendonckerem, aby klepli na domácího z bezprostřední blízkosti.