Fotbalové dresy Argentina MS 2018

Fotbalové dresy Argentina MS 2018

Di Maria: Doufám, že mistrovství světa v Argentině vyhrál šampionát

V pondělí se Di Maria rozhovorila s FOX Sports v Paříži v Argentině na finálovém turnaji Mistrovství světa v Brazílii v roce 2014 a po dva roky v roce 2015 a 2016 ztratila finále Amerického poháru a Di Maria je velmi spokojena s letošním Světovým poháním.Fotbalové Dresy MS 2018, existují různé týmy fotbalové košile.

Di Maria říká: „Tento světový pohár, který vyhrál Argentina, se podle mého názoru považuje za úspěšný, to je jediná věc, kterou jsme neudělali, máme třikrát tak blízko k šampionátu, ale nakonec mistrovství chybí. jediným způsobem, jak zapomenout na bolest, je dosažení našeho cíle. „Přestože Paříž právě v nedělní lize prohrála Lyon, Di Maria má stále významné místo v týmu. Zástupce trenéra Emeryho důvěry a s míčem dokázal jeho hodnotu (od roku 2018, vstřelil vítězný gól v týmovém vítězství 1-0 v Nantes v lize, tým 8-0, který zlomil Dijon ligu dvakrát, ve francouzském poháru 6-1 zvítězil nad Rennesem, také udělal dva cíle).Fotbalové dresy Argentina MS 2018, můžete také upravit své oblíbené jméno a číslo fotbalového hráče.

Nicméně cítí, že stále nemůže zaručit velký seznam finále Světového poháru v Argentině: „Světový pohár je tak blízko, že každý hráč udělá vše, co je v jejich silách, aby získali šanci vyhrát světový pohár v jejich nejlepším“. Abych byl upřímný, nemyslím si, že jsem si rezervoval místo předem, protože Sang Poly (argentinský trenér) jasně uvedl, že jediná věc, že ​​Messi, jediný, kdo zajistil jeho vstup do velkého seznamu, jinak se musí snažit o šanci. Pokud si myslíte, že jste již na velkém seznamu, uvolníte se, tak je tak špatný nápad. „Fotbalové dresy s potiskem, levné fotbalové dresy z nejlepších fotbalových obchodů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *