dres kevin de bruyne Španělsko se ve finále olympijského

dres kevin de bruyne Španělsko se ve finále olympijského fotbalu mužů utká s Brazílií po penaltě a dramatu v prodloužení v semifinále.

La Roja si zarezervovala své místo v tomto turnaji, když v úterý porazila hostitele turnaje Japonsko 1:0.

Marco Asensio vstřelil jediný gól zápasu v prodloužení a připravil tak finálové setkání s Brazílií na International Yokohama Stadium, přičemž Selecao porazilo Mexiko na penalty.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu?
Španělsko překonalo hostitele
Japonsko dotáhlo Španělsko až do prodloužení ve svých posledních čtyřech střetnutích, drželo se disciplinované obrany a hledalo příležitosti, jak zasáhnout soupeře o přestávce.

La Roja dostal penaltu po kontrole VAR, ale ani jedna ze stran nevypadala v prvních 90 minutách na prolomení patové situace a k nalezení vítěze bylo potřeba prodloužení.

Asensio se nakonec ukázal jako vítěz fotbalové dresy s potiskem zápasu ve 116. minutě, když dostal míč těsně do vápna, než zakroutil nádherným úderem do vzdálenějšího rohu sítě.