dres ronaldo juventus dětský Superponorka vstřelila

dres ronaldo juventus dětský Superponorka vstřelila dva góly (83′, 85′) během tolika minut a zajistila Indii vedení 2:1 nad hostiteli. Dvě minuty před koncem regulérní devadesátiminutovky byl na řadě Birjesh Chaudhary, aby dokončil svůj boj, aby vyrovnal domácí.

S touto remízou 2:2 je nyní Indie druhá v tabulce za Irákem, který dnes zaznamenal komplexní výhru 4:0 nad Palestinou.

Indie se ve svém posledním zápase skupiny na stejném místě dne 24. září 2017 utká s vítězi skupiny Irák. Deset vítězů skupin a pět (šest, pokud příští rok šampionát AFC U-16 hostí Malajsii vyhraje svou skupinu) nejlepších běžců- ve všech skupinách se kvalifikují do finále.

Ohromující vyrovnání Harpreet Singh proti Nepálu v kvalifikaci mistrovství AFC U16. #BackTheBlue #AsianDream #NEPvIND pic.twitter.com/5sL6nl8OJQ

— Indický fotbalový tým (@IndianFootball) 22. září 2017
Indie U-16 začínající jedenáctka: Lalbiakhlua Jongte (GK), Harpreet Singh, Moirangthem Thoiba Singh, Gurkirat fotbalový dres dětský Singh, Samir Kerketta, Lalchhanhima Sailo, Ricky John Shabong, Givson Singh Moirangthem (Bekey Oram, VikramC Prata, Ravi Bahadur)