fotbalový dres s vlastním jménem Borussia Dortmund ztratila vážnou půdu pod

fotbalový dres s vlastním jménem Borussia Dortmund ztratila vážnou půdu pod nohama vedoucího bundesligového Bayernu Mnichov poté, co v neděli utrpěla potupnou porážku 5:2 s Bayerem Leverkusen.

Byli to hosté, kteří se po deseti minutách trefili dopředu vlastním gólem Manuela Akajiho, ale další vlastní gól, tentokrát od Jeremieho Frimponga, přinesl černožluté narovnání.

I když Florian Wirtz a Robert Andrich umístili oblečení BayArena ještě dopředu a na pohodlný piedestal do poločasu.

Leverkusen zvýšil své vedení krátce po průniku přes Jonathana Taha a v posledních třech minutách získal pátý díky Moussa Diabymu.

Když Steffen Tigges v poslední minutě normální hrací doby znovu dostal na palubovku černé a žluté, patřil den Leverkusenu.

VfL Wolfsburg 4-1 Greuther Furth

VfL Wolfsburg posílil svůj boj proti sestupu z ligy důkladnou výhrou 4:1 nad Greutherem Furthem, který se umístil na konci ve Volkswagen Areně.

Tato výhra posunula hostitele o tři místa nahoru z 15. na 12. místo, zatímco Furth s pouhými dvěma výhrami z 21 odehraných zápasů zůstává v suterénu.

Ortéza od Aster Vranckx a pozdní údery od Maximiliana Arnolda a Maximiliana Philippa kravatu úplně z dohledu.

Branimir Hrgota v závěrečných minutách prvního dres dybala poločasu trefil Furth penaltovým předělem a domácí nakonec dokráčeli k výraznému vítězství.

Zde je 20 hráčů, kterým na konci sezóny 2021/22 vyprší smlouvy!