V sobotu Emad Moteab skóroval pět minut do Levné Fotbalové Dresy MS 2018 přestávky

Vynikající gól Antar Yahia dal Alžírsku 1-0 vítězství nad Egyptem ve středu a místo na MS 2010 v Jižní Africe.

Francouzský obránce, který hraje v německém klubu VfL Bochum, udeřil 40 minut, aby se usadil na play-off, který si museli vytrpět trpaslíci severoafrští rivalové, kteří skončili na úrovni bodů a rozdíly v gólech v jedné z pěti afrických skupin.

Když se balón rozléhal v egyptském pruhu, veterán Fotbalové Dres Německo MS 2018 pro děti Abdelzaher al-Saqqa dovolil, aby za něho zahodil a Yahia volil neúmyslný výstřel do sítě ze spodní strany příčky.

Africký šampión Egypt ovládal druhou polovinu teritoriálně jen proto, aby se postavil proti vodotěsné obraně podepřenou brilantním stand-in brankářem Faouzi Chaouchim.

Zápas na stadionu Al-Merreikh s 45 tisíci místy proběhl bezpochyby v naprosté bezpečnostní situaci poté, co byl alžírský týmový autobus napaden v Káhiře minulý čtvrtek, takže tři hráči byli zraněni a vyvolali represivní útoky.

V sobotu Emad Moteab skóroval pět minut do Levné Fotbalové Dresy MS 2018 přestávky, aby Egypt získal 2: 0, což vyvolalo naděje na první vystoupení na Světovém poháru za 20 let.

Ale je to „Desert Foxes“, zpátky na finále poprvé od roku 1986, který se připojí k hostitelům Jižní Afriky, Kamerunu, Ghany, Pobřeží slonoviny a Nigérii na prvním Světovém poháru, který se bude konat Afrikou.